Skeletoniste Tērauda uzvar EK posmā Kēnigszē, Netlaus vēlreiz trešais

Ievietots: 15.12.2019 14:28

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Lieliskus rezultātus turpina uzrādīt jaunie Latvijas skeletonisti, kuri pieaugušo konkurencē uzrāda arvien labākus rezultātus. Šodien Eiropas kausa izcīņas posmā Kēnigszē (Vācija) latviete Endija Tērauda palika nepārspēta un izcīnīja pirmo uzvaru savā karjerā šāda mēroga sacīkstēs. Vīriešu konkurencē otro dienu pēc kārtas Krists Netlaus izcīnīja bronzas godalgu.

Tērauda jau pirmajā braucienā bija līdere, otrajā izdevās uzrādīt otro rezultātu, bet ar to pietika, lai par 16 simtdaļām apsteigtu sudraba godalgas ieguvēju, vācieti Luisu Hornungu. Dārta Zunte kļūdījās pirmajā braucienā un ierindojās 24.vietā, otrajam braucienam nekvalificējoties.

Vīriešu sacensībās Netlaus pēc pirmā brauciena bija piektais, bet teicams otrais brauciens, kurā uzrādīja otro laiku, divu braucienu summā pakāpās uz trešo vietu, izcīnot bronzas godalgu otro dienu pēc kārtas. Elvis Veinbergs šoreiz 16.vietā, Mārtiņš Muižnieks 26.vietā.

Kā pēc sacīkstēm atzina treneris Gints Dzērve: "Krists Netlaus otro braucienu nobrauca perfekti - ne ko pielikt, ne ko atņemt. Uzstūma labu startu un spēja atkal iebraukt medaļās. Prieks par Endijas Tēraudas rezultātu - divi stabili braucieni un uzvara posmā."

Rezultāti: sievietes
Rezultāti: vīrieši

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru